Regulamin

Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z usług oferowanych przez portal internetowy Kredyt Na Dowód znajdujący się pod adresem internetowym kredyt-na-dowod.net.pl zwany dalej Portalem

Korzystanie z Portalu może się odbywać wyłącznie na zasadach i w zakresie wskazanym w Regulaminie.
Wymagania techniczne umożliwiające korzystanie z Portalu:
komputer, laptop, smartfon lub tablet z dostępem do Internetu,
przeglądarka internetowa z włączoną obsługą Javascript

Na Portalu publikowane są artykuły o tematyce związanej z publicznie oferowanymi usługami kredytowymi, a także inne artykuły dotyczące finansów. Artykuły są przygotowywane w oparciu o publicznie dostępne informacje pochodzące ze źródeł publicznych oraz stron internetowych osób trzecich – podmiotów oferujących opisywane na Portalu usługi.

Redaktorzy Portalu dokładają wszelkich starań, aby publikowane na Portalu informacje na temat produktów oferowanych przez osoby trzecie były poprawne, nie gwarantują jednak aktualności, prawdziwości ani dokładności tych danych.

Publikowane na Portalu rankingi kredytów mają charakter subiektywny. Redaktorzy Portalu nie świadczą usług doradztwa finansowego ani prawnego.

Przedstawione na Portalu informacje mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.

Redaktorzy Portalu nie są pośrednikiem kredytowym ani brokerem pożyczek konsumenckich ani innego produktu finansowego.

Redaktorzy Portalu nie sprzedają żadnych produktów finansowych, nie udzielą pożyczek konsumenckich ani porad finansowych.

Użytkownik ma możliwość publikowania komentarzy w Portalu pod warunkiem akceptacji treści regulaminu.
Publikując komentarz, użytkownik udziela Portalowi prawa do nieodpłatnego publikowania komentarza wyłącznie w ramach Portalu.

Zakazane jest publikowanie treści erotycznych, obraźliwych, nieprawdziwych lub mogących wprowadzić w błąd, a także sprzecznych z postanowieniami Regulaminu oraz Polityki Prywatności. Niedozwolone jest także publikowanie materiałów o charakterze reklamowym, a w szczególności zawierających linki do innych stron internetowych (tzw. spam).Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisów publikowanych przez użytkowników w komentarzach i zastrzega sobie prawo do ich usunięcia bez podania przyczyny.

Zabrania się kopiowania treści i wykorzystywania ich bez zgody Portalu.

Zabrania się cytowania treści ze stron Portalu bez podawania linka do artykułu źródłowego.

Zabrania się używania skryptów lub programów komputerowych do masowego wysyłania zapytań HTTP dotyczących jednego lub wielu elementów Portalu i zakłócanie w ten sposób działania Portalu (DDoS).